Reklamlar

Elli beş yaşındaki Shin Seung Hun, 1990’da “You Reflected in Smile” ile çıkışının 30. yıl dönümü

Çıkışının 30. yıl dönümünü kutlayan balad imparatoru Shin Seung Hun Master in the House aracılığıyla en son haberleri iletiyor.

Master in the House’un 120. bölümünde ‘Shin Seung Hun’un o müthiş şarkılarının doğduğu müthiş bir manzarası olan evi ilk kez ekranlarınızda olacak.

Ayrıca Lee Seung Gi’nin efsanevi ustayla tanışmak için ‘Because I’m My Woman’adlı şarkısını söylediği ortaya çıktı.

Shin Seung Hun, bilgisayar çalışma klasöründe ‘800 adet yayınlanmamış şarkı’ olduğunu ve hiçbir yerde çalınmamış olan ’10 milyar değerinde şarkının’ ilk kez piyasaya sürüldüğü söyleniyor.

1990’ları temsil eden efsanevi bir balad şarkıcısı, şarkıcı-söz yazarı ve müzik yapımcısı olan Shin Seung Hun, 1966’da doğdu ve bu yıl elli beş yaşında.

1990 yılında kendi bestesi ve sözleri “You Reflected in Smile” ile çıkışını yapan Shin Seung Hun, çıkışının 30. yıl dönümüne ulaştı.

ʻEmperor of Ballad ” lakabını kazanan Shin Seung Hun, ikinci albümü “ Invisible Love ” ile SBS popüler şarkılarında 14 hafta üst üste birinci sırada yer aldı.

Mnet Legend Artist 100’e göre Shin Seung Hun, ikisi vokal ve şarkıcı-söz yazarı olmak üzere üç alanda adlandırıldı. Diğeri ise İkon alanıdır. Vokal, şarkıcı-söz yazarı ve ikon olmak üzere üç alanda seçilen tek şarkıcılar Kim Kwang Seok, Deulgukhwa ve Cho Yong Pil idi.

Guinness Rekorlar Kitabı’nda üst üste 14 hafta 1 numara ve arka arkaya 7 hafta boyunca Milyon Satıcı ile birlikte, 1’den 10’a kadar arka arkaya Altın Disk’i 10 kez kazanan tek şarkıcı, Amerika Birleşik Devletleri’nde görülmesi zor. O, ‘balad imparatorunun şeceresinin tepesinde yer alan bir şarkıcıdır.

Özellikle, 17 milyon toplam kümülatif satış rekoruna sahip, Kore müzik albümleri tarihindeki en büyük rekor ve Asya’nın en kısa döneminde 10 milyon albümü aşarak arka arkaya 7 milyon satışıyla rekor kırdı.

Böylesi bir efsanenenin şarkılarını dinlerken kendinizden geçmeye hazır olun çingular.

121 için sizi çok bekletmeden hemen yüklemeye çalışıcam onu da şimdiden iyi seyirler.

Bitchute

Veoh

Master in the House 120.Bölüm Türkçe Alt Yazılı” için 5 yorum

  1. Her yeni bölüm gördüğümde o kadar mutlu oluyorum ki anlatamam. Ellerin dert görmesin. Programı çevirdiğin için çok teşekkür ederim. ^^

  2. Emeğinize sağlıkkk özellikle 121.bölümü merakla bekliyorum kim yeon koung Türkiye de büyük işler başardı youtube da bir kaç videoya rastladım bölümün çevirisini izledikten sonra videolara Türklerin kim olduğunu hatırlatan yorumlar bırakalım bizleri unutmasınlar… Çeviri için kolay gelsinn..

Bir Cevap Yazın